Nedan hittar du schemat för höstterminen 2018

Välj grupp nedan för att filtrera i schemat.
Klicka på respektive pass för mer information

x
<
>
 
 
tisdag
11.12.2018
  • 16:00 > 17:15
    blank
  • 17:15 > 18:00
    Nybörjare 1
    6-9 år
    Leif
  • Dojo 1
  • 17:15 > 18:00
    Nybörjare 2
    10-12 år
    Mats
  • Dojo 2
  • 18:00 > 19:00
    Orange-Brunt
    Barn
    Evelyn
  • Dojo 1
  • 18:00 > 19:00
    Orange-Blått
    +13 år
    Mats
  • Dojo 2
  • 19:00 > 20:15
    Brun-Svart
    Mats
  • Dojo 1
  • 19:00 > 19:15
    Strech
    Lars
  • Dojo 2
  • 20:00 > 21:15
    Vitt-Gult
    Madeleine
  • Dojo 1
onsdag
12.12.2018
  • 16:00 > 18:00
    blank
  • 18:00 > 19:00
    Kickboxning
    +13 år

    Kickboxning

    Mycket bra träning på mittsar och sparring.
  • Dojo 1
torsdag
13.12.2018
  • 16:00 > 17:15
    blank
  • 17:15 > 18:00
    Nybörjare 1
    6-9 år
    Leif
  • Dojo 1
  • 18:00 > 19:00
    Orange-Brunt
    Barn
    Evelyn
  • Dojo 1
  • 18:00 > 19:00
    Orange-Blått
    +13 år
    Mats
  • Dojo 2
  • 19:00 > 20:15
    Brun-Svart
    Mats
  • Dojo 1
  • 19:00 > 19:15
    Strech
    Lars
  • Dojo 2
  • 20:00 > 21:15
    Vitt-Gult
    Madeleine
  • Dojo 1
söndag
16.12.2018
  • 16:00 > 16:45
    Nybörjare 2
    10-12 år
    Mats
  • Dojo 2
  • 17:00 > 18:00
    Kickboxning
    +13 år

    Kickboxning

    Mycket bra träning på mittsar och sparring.
  • Dojo 1

Välj grupp nedan.

Nyb barn 6-9 år Nyb barn 10-12 år Orange - Brunt bälte barn Orange - Blått bälte +13 år Brun - Svart bälte Vitt - Gult bälte Kickboxning Streching
Nybörjare barn 6-9 år
Tisdag klockan 17:15 - 18:00
Instruktör: Leif
Var: Dojo 1
Torsdag klockan 17:15 - 18:00
Instruktör: Mats
Var: Dojo 1
Nybörjare barn 10-12 år
Tisdag klockan 17:15 - 18:00
Instruktör: Mats
Var: Dojo 2
Söndag klockan 16:00 - 16:45
Instruktör: Maria C
Var: Dojo 1
Orange - Brunt bälte barn
Tisdag klockan 18:00 - 19:00
Instruktör: Evelyn
Var: Dojo 1
Torsdag klockan 18:00 - 19:00
Instruktör: Maria G
Var: Dojo 1
Orange - Blått bälte +13 år
Tisdag klockan 18:00 - 19:00
Instruktör: Mats
Var: Dojo 2
Torsdag klockan 18:00 - 19:00
Instruktör: Mats
Var: Dojo 2
Brun - Svart bälte
Tisdag klockan 19:00 - 20:15
Instruktör: Mats
Var: Dojo 1
Torsdag klockan 19:00 - 20:15
Instruktör: Mats
Var: Dojo 1
Vitt - Gult bälte
Tisdag klockan 20:00 - 21:15
Instruktör: Madeleine
Var: Dojo 1
Torsdag klockan 20:00 - 21:15
Instruktör: Rullande
Var: Dojo 1
Kickboxning
Onsdag klockan 18:00 - 19:00
Instruktör: Mats
Var: Dojo 1
Söndag klockan 17:00 - 18:00
Instruktör: Maria C
Var: Dojo 1
Streching
Tisdag klockan 19:00 - 19:15
Instruktör: Lars
Var: Dojo 2
Torsdag klockan 19:00 - 19:15
Instruktör: Lilo / Alexandra
Var: Dojo 2